امضای تفاهم نامه با دانشگاه فرهنگیان (جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک کنید)
1397-06-10

به‌منظور توسعه همکاری‌های آموزشی بر بستر فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی و هم‌افزایی توان علمی و فنی با بهره‌گیری از امکانات موجود در جهت نیل به اهداف مشترک، تفاهم‌نامه ای مابین دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه علامه طباطبائی منعقد گردید.


برخی از زمینه‌های همکاری درج شده در این تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد:

  • طراحی، برگزاری و اجرای دوره‌های آموزش الکترونیکی (سرفصل درسی مصوب و دوره های حین خدمت دانش‌افزایی کارکنان و اساتید) و همچنین برگزاری دوره‌های آزاد.

  • بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و منابع فنی و آموزشی طرفین، جهت ساماندهی، تولید و ارائه محتوای الکترونیکی طبق نیاز طرفین تفاهم‌نامه و همچنین درآمدزایی در حوزه برگزاری دوره های آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی.

  • امکان استفاده از امکانات آموزشی، فنی و مخابراتی طرفین ( فضای فیزیکی ، امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و ...) و همچنین بهره‌مندی از توان علمی و اجرایی منابع انسانی در دور دانشگاه در راستای اجرای دوره‌های آموزش الکترونیکی و تولید محتوای الکترونیکی

  • همکاری در طراحی و برگزاری دوره‌های بین‌المللی و ملی مرتبط با فناوری‌های نوین درزمینهٔ روش‌ها و شیوه‌های جدید یاددهی و یادگیری و برگزاری کارگاه‌های آموزشی جشنواره‌ها، سمینارها ، نمایشگاه‌ها و همایش‌های مرتبط.

  • بهره‌گیری از ظرفیت‌های متقابل جهت معرفی و اطلاع‌رسانی و تبلیغات در خصوص برگزاری همایش‌ها و سمینارهای مشترک.

  • ارائه آموزش‌های کاربردی (حضوری و الکترونیکی) در راستای توانمندسازی نیروی انسانی درزمینهٔ تولید محتوای الکترونیکی با تکیه‌بر توان علمی و اجرایی دو دانشگاه درزمینهٔ علوم و نظریات نوین یادگیری، شیوه‌های نوین سنجش و ارزشیابی تحصیلی به‌منظور تولید محتوای آموزشی اثربخش با رعایت استاندارهای فنی و آموزشی.